درباره مجموعه تشریفاتی دوئت

تشریفات دوئت

مجموعه تشریفاتی دوئت با مدیریت مهندس اشکان کیان مهر از سال 1392 شروع به فعالیت نموده است . این مجموعه با دورنمای اجرای مراسم های ایونت ، همایش ، سمینار و مراسم های خصوصی فعالیت خودر را آغاز نمود .

در ابتدای فعالیت این مجموعه به اجرای مراسم های کوچک و غیر رسمی و میهمانی های فعالیت خود را شروع نمود و با انجام مراسم های خاص با طراحی و تم پردازی متفاوت شناخته شد .

پس از گذشت مدتی با افزایش دامنه فعالیت در زمینه انجام مراسم عروسی و میهمانی های مجلل روند کاری خود را ادامه داده است .

مهم ترین وجه تمایز تشریفات دوئت با سایر فعالان این صنف در زمینه عروسی در اجرای مراسم های گلچین  شده و خاص و طراحی و  اجرای دیزاین های  منحصر به فرد و مجزا برای هر مراسم است . تاکید خاص مدیریت این مجموعه بر این است که به جای بالارفتن کمیت و تعداد مراسم ها با اجرای مراسم های اندک ولی تک ولی با کیفیت و متفاوت تصویری خاص را در ذهن مخاطب خود شکل دهد .

در ادامه ی فعالیت این مجموعه با انجام مراسم های رسمی و ایونت برای شرکت ها و مجموعه های مختلف خود را در زمینه ایده پردازی ، طراحی و اجرای ایونت مطرح نمود .

در سابقه اجرای ایونت مجموعه دوئت با برند های بسیار معتبری در کشور فعالیت نموده است ، همچنین فعالیت و همکاری با شرکت های بزرگی چون شبکه آفتاب و علی بابا نیز در رزومه این شرکت می توان دید .

یکی دیگر از شاخه های فعالیت مجموعه دوئت ایده پردازی ، طراحی و اجرای گوریلا مارکتینگ می باشد که بزودی به طور مفصل به آن خواهیم پرداخت .

وب سایت رسمی تشریفات دوئت به مدیریت مهندس اشکان کیانمهر
وب سایت رسمی تشریفات دوئت به مدیریت مهندس اشکان کیانمهر

ایده پرداز، طراح، مجری و ارائه دهنده خدمات تشریفات، برگزار کننده‌ی انواع تشریفات، ایونت، همایش، سمینارهای عمومی و خصوصی

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه، آدرس پست الکترونیکی و شماره تلفن همراه خود را در کادر زیر وارد کنید.

لطفا پست الکترونیکی خود را وارد کنید
لطفا شماره تلفن همراه خود را وارد کنید